Flappy Sincap İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Flappy Sincap: Android Ücretsiz Fındık Toplama Oyunu

Flappy Sincap, Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlara yükleyerek oynayabileceğiniz bir uçma oyunudur. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunda sizde fındık toplamaya hazır mısınız?

Oyunumuzun baş kahramanı bir Sincaptır. Sincabımız oyunda ormanın kralına ait olan fındıkları çalarak başını büyük bir belaya sokmaktadır. Öyle ki buzul devrine kadar kaçmaktadır. Sizde ona bu kaçması esnasında yardımcı olacaksınız. Fakat Fırıldak Sincap’ın bu konuda hiç korkusu yok, daha fazla fındık toplayabilmek için her zorluğu aşmak onun için bir görev. Oyun Floppy Bird ve Flippy Bird oyun yapısına benzemektedir. Oyunu diğer oyunlardan ayıran yanı hem uçuyorsunuz hemde daha yüksek puanlar almak için Fındık topluyorsunuz. Sizde yüksek puanlara ulaşmak için daha çok Fındık toplayın.

Oyun oynanış bakımından oldukça basit. Yapmanız gereken ekranın istediğiniz yerine dokunarak Sincabı uçurun, ne kadar dokunursanız o kadar yükseğe uçar. Ayrıca karşınıza çıkacak olan Fındıkları toplamayı da ihmal etmeyin.

Oyunun özelliklerine göz atacak olursak:

  • Ücretsiz
  • Tek dokunuşla kontrol
  • Kolay olmayan basit ve eğlenceli görevler
  • Üstün grafik özellikleri ile muhteşem bir oyun deneyimi

Flappy Sincap Ekran Görüntüleri

Flappy Sincap

Flappy Sincap İndir (Android) İçin Yorum Yap