Flash Banner Maker

Sponsorlu Bağlantılar
1.00
Sponsorlu Bağlantılar

Mac için ücretsiz flash banner yapma programı

Flash Banner Maker Mac OS X sistemler için kolay kullanımlı ücretsiz flash banner yapma programı. Bir kaç tıklamada görüntü ve metin ile animasyonlu ve profesyonel görünümlü banner-afiş oluşturabilirsiniz.

Kendi fotoğraflarınızı ve metinlerinizi kullanabilir ve dinamik metin efektleri ile bunları birleştirerek profesyonel reklam bannerları-afişleri veya flash tanıtımlar oluşturabilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde flash banner oluşturmak için hazır efektler mevcuttur.

Çarpıcı bir reklam veya banner-afiş hazırlamaya yardımcı olmak için 60’dan fazla dinamik metinler için giriş ve çıkış efektleri içerir. Karmaşıklıktan uzak bir arayüzü sayesinde bir kaç dakika içerisinde flash tanıtımlar ve reklam afişleri oluşturmak mümkündür. Nasıl yaparım diye düşünüyorsanız, banner-afiş yapımında sadece adım adım gidin ve üst ve sol çubuktaki sekmeleri izleyin. Flash bannerları tamamladıktan sonra SWF ve HTML formatında yayınlayabilir ve web sayfanıza ekleyebilirsiniz.

Kendi web siteme banner-afiş ve flash tanıtımlar eklemek istiyorum diyorsanız Flash Banner Maker programı işinizi görecektir. Bu ücretsiz program ile hazırladığını bannerları SWF uyumlu web sitelere veya bloglara yükleyebilir, bilgisayara kaydedebilir veya e-posta ile gönderebilirsiniz.

Flash Banner Maker İçin Yorum Yap