FlashGot

Sponsorlu Bağlantılar
1.5.6.14
Sponsorlu Bağlantılar

FlashGot: İndirme Yöneticisi Eklentisi

FlashGot indirme hızlandırıcısı, tarayıcı indirmelerinizi yakalar ve bunları harici bir program kullanarak kaydeder. Dosyaları çoklu, paralel indirmelere böler ve İnternet bağlantınız kesildiğinde durdurulan indirmeleri sürdürür. Programı Mozilla Firefox ile bütünleştirmek için FlashGot Firefox eklentisini kurun. Bu uzantı aynı zamanda tek bir tıklamayla bir web sayfasının tüm medyasını indirmenize izin verir. Örneğin, bir çevrimiçi ürün galerisine göz attığınızda, FlashGot tüm galeri görüntülerini daha sonra incelemek üzere bilgisayarınıza indirebilir.

FlashGot çeşitli dış indirme yöneticileri ile Firefox ve Thunderbird için ücretsiz indirme yöneticisi eklentisidir. Tarayıcı üzerinden bir video, resim, müzik dosyası veya program indirmek çok zaman alabiliyor. Küçük bir dosyayı bile çok uzun zamanda indirebiliyor. FlashGot eklentisi sayesinde bir çok indirme yöneticisini destekleyerek dosya indirme hızını önemli ölçüde artırır.

FlashGot, farklı harici indirme yöneticilerini kullanarak tek veya birden fazla dosyayı kolayca indirmeye olanak tanıyan Mozilla Firefox için NoScript geliştiricisi olan Giorgio Maone tarafından geliştirilmiştir.

FlashGot eklentisi şu an BitComet, Download Accelerator Plus, DownloadStudio, FlareGet, FlashGet, Free Download Manager, Fresh Download, GetRight, GigaGet, HiDownload, iGetter, InstantGet, Internet Download Accelerator, Internet Download Manager, JDownloader, LeechGet, Mass Downloader, Net Transport, NetXfer, NetAnts, Orbit, pyLoad, ReGet, Retriever, Star Downloader, Thunder, TrueDownloader and Ukrainian Download Master, uGet, WellGet, wxDFast Xtreme Download Manager yazılımlarını desteklemektedir.

Tarayıcılar için diğer eklenti ve uzantılara göz atabilirsiniz.

FlashGot İçin Yorum Yap