Flight Simulator X

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Uçuş Simülatörü Oyunu

Flight Simulator X, Windows bilgisayarda oynayabileceğiniz güzel bir uçuş simülatörü oyunudur. Gerçekçi oynanışı ve kaliteli grafikleri gerçekten başarılı bir oyundur.

Titizlikle modellenmiş bir uçak seçin. Başlangıç konumunuzu seçin, saati, mevsimi ve hava durumunu ayarlayın. 24.000’den fazla havaalanından birinden çıkın ve daha önce hiç görmediğiniz güzel bir dünyayı keşfedin.

Çeşitli uçaklar arasından seçim yapın ve pilot olma deneyimini yaşayın. Sadece uçak değil ayrıca helikopter de mevcuttur. Birbirinden farklı tarzda geliştirilmiş uçakları kullanabilirsiniz. GTA oyununu bir çok kişi oynamıştır. Aynı canlılığı bu oyunda da bulacaksınız. Uçaklarla şehre yakın uçuş yaptığınız zaman caddelerde giden araçları ve insanları göreceksiniz.

Dünya üzerindeki neredeyse tüm havaalanlarını içermektedir. Yapmanız gereken görevler, öğretir ve eğlendirmek için sürükleyici yapılandırılmış deneyimler sağlar.

Tamamen elden geçirilen çok oyunculu bir sistem, farklı uçaklarda, aynı uçaklarda veya bir hava trafik denetleyicisi olarak (yalnızca Deluxe sürümde) başkaları ile çevrimiçi dolaşmayı kolaylaştırır.

Hareketli araçlar, diğer uçaklar, kuşlar, hayvanlar ve daha fazlasıyla dolup taşan bir manzara üzerinde uçmanızı sağlar.

Flight Simulator X oyunu ile keyifli bir uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Online olarak başka oyuncularla aynı gökyüzünde uçuş yapabilirsiniz.

Flight Simulator X oyununu oynayabilmeniz için en az DirectX 9 destekli bir ekran kartı olması gerekir.

Ayrıca Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition sürümünü Steam üzerinden satın almak için buraya tıklayın.

Flight Simulator X İçin Yorum Yap