Flightradar24 Free (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
3.0.4
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Flightradar24 Free Uygulaması

Flightradar24 Free, gerçek zamanlı hava trafiğini izlemek ve takip etmek isteyenler için Windows Phone mobil cihazlar için ücretli bir uygulamadır. Flightradar24 Free uygulamasını yükleyin ve tüm dünyadaki uçak trafiğini canlı olarak izleyin. Bu konuda merakı olanlar için gerçekten harika bir uygulamadır.

Windows Phone telefondan Flightradar24 Free uygulamasını açın ve gerçek zamanlı uçak hareketlerini görün. Rota, hız, irtifa ve daha fazlasını içeren her uçuş planı için kapsamlı bilgi verir. Belirli bir uçuş için arama yapabilirsiniz. Havayolu, yükseklik, hız ve daha fazlasını filtreleyin. Kokpit görüntüleme desteği.

Flightradar24 Free uygulaması harita üzerinde gerçek zamanlı olarak uçakların hareketlerini izleyin. Kokpit görünümde, pilotun gerçek zamanlı olarak neler gördüğünü ve yaşadığını 3D görüntüleyin. Rota, tahmini varış süresi, gerçek zamanda kalkışı, uçak tipi, hız, yükseklik, yüksek çözünürlüklü fotoğrafı, kapsamlı uçak bileti ve uçak bilgisi ve daha fazla bilgiyi gösterir.

Artırılmış Gerçeklik Görünüm – basitçe (desteklenen cihazlarda) gökyüzüne Windows Phone telefonun kamerasını doğrultarak uçan uçakları tespit edin. Flightradar24 Free uygulaması her geçen zaman daha da geliştirilmektedir. Yeni güncellemeleri ile tespit etme oranı artmakta ve neredeyse dünyanın her bölgesindeki uçak hareketlerini takip edebilirsiniz.

Flightradar24 Free güncellenmiş sürümleri ile performansı geliştirilmiştir. Ayarlarda FAA, FLARM, ADS-B gibi gelişmiş veri kaynakları. Geliştirilmiş kalite ve daha fazla model desteği. Uçak boyutu yakınlaştırma seviyesini eşleştirmek için ayarlar sunar. Havaalanları yerel veya UTC zamanını kullanmayı tercih edebilirsiniz. C veya F sıcaklıkları görüntülemek için seçim yapın. Ek havayolu logoları eklenmiştir.

Flightradar24 Free (Windows Phone) İçin Yorum Yap