Flightradar24 (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Flightradar24 Uygulaması

Flightradar24 – Flight Tracker, gerçek zamanlı hava trafiğini izlemek ve takip etmek isteyenler için Android telefon ve tabletler için ücretli bir uygulamadır. Flightradar24 uygulamasını yükleyin ve tüm dünyadaki uçak trafiğini canlı olarak izleyin. Bu konuda merakı olanlar için gerçekten harika bir uygulamadır.

Android telefondan ve tabletten Flightradar24 uygulamasını açın ve gerçek zamanlı uçak hareketlerini görün. Rota, hız, irtifa ve daha fazlasını içeren her uçuş planı için kapsamlı bilgi verir. Belirli bir uçuş için arama yapabilirsiniz. Havayolu, yükseklik, hız ve daha fazlasını filtreleyin. Kokpit görüntüleme desteği.

Flightradar24 uygulaması harita üzerinde gerçek zamanlı olarak uçakların hareketlerini izleyin. Kokpit görünümde, pilotun gerçek zamanlı olarak neler gördüğünü ve yaşadığını 3D görüntüleyin. Rota, tahmini varış süresi, gerçek zamanda kalkışı, uçak tipi, hız, yükseklik, yüksek çözünürlüklü fotoğrafı, kapsamlı uçak bileti ve uçak bilgisi ve daha fazla bilgiyi gösterir.

Artırılmış Gerçeklik Görünüm – basitçe (desteklenen cihazlarda) gökyüzüne Android telefonun veya tabletin kamerasını doğrultarak uçan uçakları tespit edin. Flightradar24 uygulaması her geçen zaman daha da geliştirilmektedir. Yeni güncellemeleri ile tespit etme oranı artmakta ve neredeyse dünyanın her bölgesindeki uçak hareketlerini takip edebilirsiniz.

Flightradar24 güncellenmiş sürümleri ile performansı geliştirilmiştir. Ayarlarda FAA, FLARM, ADS-B gibi gelişmiş veri kaynakları. Geliştirilmiş kalite ve daha fazla model desteği. Uçak boyutu yakınlaştırma seviyesini eşleştirmek için ayarlar sunar. Havaalanları yerel veya UTC zamanını kullanmayı tercih edebilirsiniz. C veya F sıcaklıkları görüntülemek için seçim yapın. Ek havayolu logoları eklenmiştir.

Flightradar24 (Android) İçin Yorum Yap