Flipboard İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Flipboard: Android için Ücretsiz Özel Kişisel Dergi Uygulaması

Flipboard Dünya’da olup biten haberleri takip edebileceğiniz ve sosyal paylaşım sitelerindeki paylaşımları görebileceğiniz, resim müzik ve video gibi paylaşımlar yapabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir kişisel dergi uygulamasıdır. Android işletim sistemli telefon ve tabletler için tasarlanmıştır.

İlgi çekici haberleri takip edebilir, çeşitli hikayaler okuyabileceğiniz, video ve resimler paylaşabileceğiniz popüler bir uygulamadır. Dünya’da merak ettiğiniz inanılmaz şeyleri keşfedin.

Kendi derginizi kişiselleştirebilirsiniz. okumak istediğiniz bir dergiyi veya ilginizi çeken birşeyi + butonunu kullanarak dergine ekle. The New York Times gibi ünlü gazeteleri derginize ekleyerek takip edebilirsiniz.

Bunların yanı sıra Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal paylaşım hesaplarını dergine ekleyebilirsiniz. Arkadaşlarının paylaştıklarını görebilir, okuyabilirsiniz. Paylaşımlar yaparak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizden ve arkadaşlarınızdan gelen güncellemeleri takip edebilirsiniz.

Farklı başlıklarda içerikler oluşturarak gezinmenizde kolaylık sağlayabilirsiniz. Uygulamayı başlattıktan sonra gezinmek istediğiniz içeriği seçerek gezinmeye başlayın. İster müzik dinleyin ister film izleyin istersenizde güncel haberlere bakın.

En güncel haberleri takip etmenin yolu Flipboard uygulamasıdır. Sizde hemen indirerek uygulamanın keyfini çıkarın.

Flipboard – Ekran Görüntüsü

flipboard-indir-android flipboard-indir-android-

Flipboard İndir (Android) İçin Yorum Yap