FocusWriter

Sponsorlu Bağlantılar
1.6.5
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz Microsoft Word Benzeri Program

FocusWriter yazı yazmanıza tamamen odaklanmayı sağlayan bir derece özelleştirilebilir, ücretsiz çalışma ortamı sağlamak için tasarlanmış Word alternatifi bir tam ekran kelime işlemci programıdır. FocusWriter ile arka plan resimleri, renkler ve seçtiğiniz yazı tipleri kullanarak, tamamen kişiselleştirilmiş çalışma ortamları oluşturabilirsiniz.

Araç çubuğu, ortak kelime işleme özelliklerine erişim sağlar, yazarken gizlenir ve yalnızca ekranın kenarına farenizi hareket ettirdiğinizde görünür. FocusWriter ayrıca yazılarınıza semboller eklemeyi de sağlar.

FocusWriter günlük hedefleri belirlemek için izin veren ve ilerleme (kelime sayısı, sayfa sayma vb) hakkında canlı istatistikleri görmeyi sağlayan verimlilik özellikleri içerir. Diğer özellikleri; yazım denetimi, birden çok belge arasında geçiş yapmak için sekmeler, otomatik kayıt ve oturum desteği içerir. Ayrıca TXT, temel RTF ve temel ODT dosya desteği vardır.

Microsoft Office Word benzeri program arıyorsanız ve kullanışlı özellikler sunmasını istiyorsanız FocusWriter programını denemenizi tavsiye ederim.

FocusWriter İçin Yorum Yap