Folder Marker Free

Sponsorlu Bağlantılar
4.3
Sponsorlu Bağlantılar

Klasör İkon/Simge veya Rengini Değiştirme Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Folder Marker Free tek tıklama ile klasör ikon/simge veya rengini değiştirmeyi sağlayan ücretsiz bir program. Klasörün kendi görüntüsünü değiştirerek klasörleri kolayca düzenlemenize yardımcı olan Windows tabanlı bilgisayarlar için bir yardımcı yazılımdır.

Bu ücretsiz PC yazılımı Windows XP, Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 üzerinde çalışmak üzere geliştirildi ve 32 veya 64 bit sistemlerde çalışabiliyor. En son indirilebilen yükleme paketi 5.2 MB boyutundadır. Bu ücretsiz araç aslında ArcticLine Software tarafından geliştirilmiştir.

Bu küçük yardımcı programı ile hangilerinin yüksek öncelikli, düşük öncelikli ve normal öncelikli olduğunu ayırt etmenize yardımcı olan klasörlerinizi işaretleyebilirsiniz. Hangi eylemlerin tamamlandığını ve kısmen bittiğini veya başlamadığını kolaylaştıracaktır.

Klasör işaretleyici, klasörleri öncelik olarak, işin tamamlanma derecesine göre ve klasörde bulunan bilgilerin biçimine göre işaretleyebilen bir programdır. Çoğaltma klasörleri ile çalışır ve klasör simgesini veya klasör rengini değiştirebilir.

Genel olarak, program diğer kullanıcılara belirli bir klasörün önemli bilgiler içerdiğini hatırlatmak gibi eylemleri engellemek için klasörünüzün belirli durumunu belirterek tüm klasörlerinizi düzenlemenize yardımcı olur. Klasörlerinizi işaretlemek için Folder Marker kullanın. Fareye bir kez tıklayın ve belgelerden hangilerinin yüksek önceliğe sahip ve bunların hangisinin normal veya düşük önceliğe sahip olduğunu görebilirsiniz.

Klasör simgelerini değiştirmek istiyorsanız, Folder Marker, standart sarı klasör rengini değiştirmenize yardımcı olacak. Birilerinin istemeden gerekli bilgilerinizi silmesinde mi korkuyorsunuz? Bir klasörü işaretleyin ve diğer kullanıcıların bu klasörde önemli bilgiler içerdiğinin farkına varsınlar.

Folder Marker bir klasöre bir simge atayabilirsiniz; ICO, ICL, EXE, DLL, CPL veya BMP dosyası.

Folder Marker Free programının en kullanışlı özelliği Windows Gezgini’ne entegre olmasıdır. Sağ tıklama menüsünden Folder Marker programına anında erişebilirsiniz. Simgesini değiştirmek istediğiniz klasörün üzerine sağ tıklamanız yeterli.

Folder Marker Free İçin Yorum Yap