Font Candy (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
4.7
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Font Candy Uygulaması

Font Candy – Creative Graphic Design and Typography Photo Editor fotoğraflara yazı-not eklemek için yardımcı olan iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretsiz bir uygulamadır. Şaşırtıcı fotoğraflar oluşturmak ve fotoğraflara afili yazılar yazmak için güzel bir uygulamadır. Bir çok farklı yazı stilleri-fontları arasından seçin yapın ve fotoğraflara yazı yazmanın tadını çıkarın.

Font Candy ile yaratıcılığınızı konuşturun ve ilgi çekici harika görüntüler ortaya çıkarın. Instagram, Facebook, Twitter ve diğer sosyal ağlarda takipçilerin ilgisini çekecek ve beğenilerini kazanacak görüntüler hazırlayın. Ya da fotoğraflarınıza notlar ekleyin.

Font Candy uygulamasının kullanımı çok kolaydır. iPhone telefon veya iPad tabletten bir fotoğraf çekin veya mevcut fotoğraflardan birini seçin. Çift dokunun ve metin düzenlemeyi açın. Yazı stili-font, aralık, gölge, uyum ve katman silgi ile kelimelerin stilini ayarlayın. Bir renk seçin veya metin doldurmak için farklı bir fotoğraf yükleyin. Ayrıca hızlı bir tasarım şablonlarını kullanarak sözlerden birini seçebilirsiniz. Birden fazla başlık ekleyin ve fotoğrafı gerçekten benzersiz yapmak için her birini ayrı ayrı işleyin.

Uygulama Facebook fotoğrafları aktarmak için Facebook ile bağlantı desteği içerir. Facebook fotoğrafları üzerine yazı eklemek için hemen bağlanın ve uygulama içerisine aktarın. Hazırladığınız fotoğrafları Facebook, Twitter, Tumblr, Instagram gibi sosyal ağlar üzerinde anında paylaşın.

iPhone, iPad için Font Candy uygulaması ile fotoğraflara yazı eklemek çok kolay olacak. Ayrıca Facebook veya diğer sosyal ağlarda sayfalar için afiş hazırlamak isteyenler için yardımcı olabilir. Sizde fotoğraflara yazı ekleyin ve daha ilgi uyandıran görüntüler ortaya çıkarın.

Font Candy (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap