Format Factory

Sponsorlu Bağlantılar
3.8.0.0
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Fonksiyonlu Medya Dönüştürücü

Format Factory, geniş kapsamlı ücretsiz ve Türkçe medya dönüştürücüdür. Neredeyse tüm medya dosyalarını dönüştürmeyi sağlar. Medya dosyaları dendiği zaman, video, resim/fotoğraf, müzik formatlarını dönüştürmeyi sağlar. Format Factory sayesinde video dönüştürmek, resim dönüştürmek veya müzik dönüştürmek için ayrı programlar yüklemenize gerek yoktur. Bu ücretsiz medya dönüştürücü arayüzü çok kolay bir kullanım sunuyor. Format Factory programının kullanımı ile ilgili sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum.

Format Factory programını bilgisayarınıza yükleyin ve çalıştırın. Programın üst tarafında araç çubuğu ve sol tarafında ise medya araçları yer alıyor. Video dosyalarını dönüştürmek için Video kısmına tıklayın ve dönüştürmek istediğiniz formatı seçin. Mobil cihazlar, MP4, 3GP, AVI, WMV, MPG, FLV, SWF formatlarını göreceksiniz. Hangi formata dönüştürmek istiyorsanız seçin ve başlat düğmesine tıklayın. Müzik, resim ve diğer dönüşüm araçlarını da isteğinize göre kullanabilirsiniz.

Format Factory programında en çok beğendiğim özellikleri söylemek istiyorum. Elinizde müzik CD’si veya DVD mi var? Bunlardan ses veya video dosyalarını almak istiyor musunuz? Müzik CD’sinden (FLAC) ses dosyalarını ve DVD’den video dosyalarını almak için iki adet araç sunuyor. Müzik CD’sinden MP3,WMA,OGG,AAC ses formatlarına dönüştürme yaparak CD’deki müzikleri çıkarabilirsiniz. Video DVD’si içinde aynı şeyleri yapabilirsiniz. DVD’den MP4,3GP,AVI,WMV video formatlarına dönüştürme yapabilirsiniz. Yani CD ve DVD ripleme desteği sunuyor.

Sonuç olarak bilgisayarınızda tüm video, müzik ve resim dosyaları üzerinde dönüşüm işlemini yapmanızı sağlayacak bir program arıyorsanız Format Factory programını kesinlikle kullanmalısınız. Hem ücretsiz hem de Türkçe olması zaten ayrı bir keyif katıyor.

Format Factory İçin Yorum Yap