Formula Cartoon All-Stars

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Çizgi Film Karakterli Araba Yarışı Oyunu

Formula Cartoon Yıldızlar Takımı Cartoon Network çizgi film dünyasının en popüler karakterlerinin bulunduğu harika bir yarış dünyasının içine sizi de davet ediyor. En sevdiğin çizgi film karakterini seç, adrenalin ve aksiyon dolu muhteşem 3D pistlerde yarışmanın keyfini doyasıya yaşa.

Ücretsiz olarak sunulan oyun da yer alan (Ben 10, Mordecai, Finn, Gumball, Rigby, Jake, Gwen, Skips, Darwin, Kevin, Marceline, Kas Adam ve Kulak Jack’le yarış. Dexter, PowerPuff Girls ve Johnny Bravo) gibi çizgi film karakterleri seni bekliyor. Oyun da kendi arabanızı yapmanız için 100’den fazla parça mevcut. Dereceye girerek bitireceğin yarışlarda hız artırma, ivme ve turbolarla aracını daha çok geliştirme şansını bulacaksın. En çok sevdiğin çizgi filmlerin mekanlarının yer aldığı 5 turnuvada yarışarak ya da para ile satın alacağın elmaslarla turnuvaların kilidini aç.

75’ten fazla pistte yarışacağınız oyun da aracını hızlandırmak için ya da domates, buz küpleri, köpükler, ciklet ve daha bir sürü şeyle rakiplerine saldırıp önlerini kesmek için kullanabileceğin acayip güçlendiriciler var.

Formula Cartoon All-Stars İndir (iPhone / iPad)
iPhone, iPad Ücretsiz Araba Yarışı

Formula Cartoon All-Stars Hakkında Yazılar

Formula Cartoon All-Stars İçin Yorum Yap