Fotoğraf Kolajlayıcı (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Cihaza göre değişir
Sponsorlu Bağlantılar

Android Fotoğraf Kolajlayıcı Uygulaması

4.5/5, Toplam: 2 kişi

Fotoğraf Kolajlayıcı (Photo Collage Maker), Android mobil cihazlardan fotoğraf kolaj yapmayı sağlayan reklamsız kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe fotoğraf kolajlama uygulamasıdır.

Uygulamanın sunduğu hazır kolajlara fotoğrafları eklemeniz yeterli olacaktır. Kısa bir sürede fotoğraf kolajlarınız hazır olacaktır. Evet kullanımı bu kadar basit. Etkileyici fotoğraf kolajları oluşturmak için yazılar yazabilir ve bu yazılara efektler verebilirsiniz.

Bunun yanı sıra Scoompa Fotoğraf Kolajlayıcı uygulamasında, uygulayacağınız etkileyici çerçeve kalıpları ve filtreler mevcuttur. Bir çok yazı tipi arasından seçim yapabilir, birbirinden güzel arka plan rengi ve desenleri, resimleri kırpma desteği, yüksek çözünürlüklü HD fotoğraflar ekleme özelliği sunmaktadır. Ve uygulamanın en güzel tarafı ise reklamsız olmasıdır. Sizi rahatsız eden reklamlardan uzak, temiz bir kullanım deneyimi sunmaktadır.

Android için Fotoğraf Kolajlayıcı ile fotoğraflarınıza ayrı bir hava katın. Sizde hemen bu uygulamayı indirin ve fotoğraf kolajları oluşturmaya başlayın.

Fotoğraf Kolajlayıcı (Android) İçin Yorum Yap