FotoMix

Sponsorlu Bağlantılar
9.2.7
Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf Manipülasyon Programı

4/5, Toplam: 11 kişi

FotoMix programı yayından kaldırılmıştır ve ayrıca zararlı yazılımlar barındırmaktadır. Dilerseniz diğer animasyon ve efekt programlarına göz atabilirsiniz.

http://www.tamindiriyo.com/kategori/windows/resim-grafik/animasyon-efekt/

FotoMix yeşil ekran veya mavi ekran efektleri elde etmek için fotoğraf karıştırmayı, iki resmi birleştirmeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe fotoğraf manipüle programıdır. FotoMix ile arka plan değiştirme ve kaldırma, fotoğraf kolajları oluşturma, bir resim içinde birden fazla resmi karıştırma ve diğer bir çok eğlenceli projeler hazırlamanızı sağlayacak özellikler mevcuttur. Eğer iki resmi birleştirme programı arıyorsanız FotoMix ideal bir programdır.

İlk görüntüyü oluşturduktan sonra, pürüzsüz ve uyum kenarları, renk tonu uygulama, renkler ve daha fazla ayarlama yapmak için fırça ve efektler sunar. Resimler üzerine yazı yazmak, karikatür efekti vermek ve bir çok sanatsal araçlar yardımcı benzersiz görüntüler elde edebilirsiniz.

FotoMix kullanımı kolay bir programdır ve herhangi bir grafik düzenleme becerisi gerektirmez. Sonuç proje dosyası olarak kaydedilir veya JPG görüntü formatında kaydedebilirsiniz.

FotoMix ile fotoğraf kırpma, yeniden boyutlandırma, resim döndürme/çevirme, resimleri birbirine karıştırma gibi bir çok özellik sayesinde fotoğraflarınızı manipüle edebilirsiniz.

FotoMix İçin Yorum Yap