Fotor (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
6.3.3
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Fotor Fotoğraf Düzenleme, Efekt Verme Uygulaması

Fotor Photo Editor & Camera PlusiPhone, iPad, iPod mobil cihazlar için en iyi fotoğraf düzenleme, resimlere efekt verme ve fotoğraf kolajı oluşturma programıdır. Fotor Photo Editor ücretsiz uygulaması kolay kullanımlı arayüzü, gelişmiş kamera ve güçlü fotoğraf düzenleme araçları ile dolu geliyor. Gelişmiş kamera Grid, Big Button, Burst, Timer, Stabilizer ve Square gibi kolay fotoğraf çekimi için harika araçlar sunuyor.

Fotor bir çok fotoğraf düzenleme araçları sunuyor. Bunlardan bazıları; fotoğrafları döndürme ve çevirme. 4:3, 6:4, 7:5, 10:8, 16:9 standart boyutlarda veya tercih edeceğiniz boyutta fotoğraf kırpmayı sağlar.

Analog, Lomo, Neon, Retro, Vintage, B&W ve diğer bir çok 30 farklı efektlerden birini seçerek fotoğraflarınıza inanılmaz bir görünüm kazandırabilirsiniz.

iPhone, iPad için Fotor Photo Editor uygulaması ile kolayca fotoğraf düzenleme yapmayı, fotoğraflara efekt vermeyi ve fotoğraf kolajları oluşturmayı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Fotor Photo Editor uygulamasını indirin ve hemen fotoğraflarınızı düzenlemeye başlayın.

Fotor (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap