Fotosizer

Sponsorlu Bağlantılar
3.02
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Toplu Resim Boyutlandırma Programı

4.5/5, Toplam: 2 kişi

Fotosizer hızlı ve kolay bir şekilde resim/fotoğraf boyutlandırma yapmayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe resim boyutlandırma programıdır. Bu ücretsiz program toplu olarak görüntüleri işlemeyi sağlıyor.

Fotosizer Free sürümü, ücretli sürümünden bazı kısıtlamalar bulundursa da, işinize yarayacak bir çok özellik sunuyor. Bu ücretsiz program resim/fotoğraf boyutlandırma, filigran ekleme veya döndürme yapma imkanı sunuyor. Tek bir tıklama ile yüzlerce fotoğrafı yeniden boyutlandırma, döndürme ve filigran ekleme yapabilirsiniz.Yuvarlak köşeler özelliği sayesinde fotoğrafların köşelerini yuvarlak yapabilirsiniz. Tamamen özelleştirilebilir filigran özelliği; yazı tipi, yazı tipi boyutu, stili ve filigran için renk seçimi yapabilirsiniz. Özel şeffaflık düzeyini ayarlama, gölge eklemek veya zevkinize göre filigran döndürme imkanı sağlıyor.

Fotosizer, metin ve resimli filigran ekleme (watermark) yapma imkanı sunuyor. Fotoğraflarınız üzerinde telif hakkı bildirimini veya logo eklemek için yazılı veya resimli filigran ekleme yapabilirsiniz.

Fotosizer İçin Yorum Yap