FotoSketcher

Sponsorlu Bağlantılar
3.30
Sponsorlu Bağlantılar

FotoSketcher: Resimleri Kara Kalem Yapma Programı

FotoSketcher, resimleri / fotoğrafları kara kalem yapmak, mürekkep çizimlerine veya çeşitli boyama stillerine (sulu boya, yağlı boya) dönüştürmeyi sağlayan ücretsiz bir programdır. FotoSketcher kullanımı çok kolaydır. Resim veya fotoğraf yükleyin istediğiniz stili seçin ve program anında dönüşümü yapacaktır.

Resimleri karakalem yapma

FotoSketcher farklı çizim stilleri, bir fotoğraf çerçevesi veya metin ekleme ve orijinal fotoğrafı değiştirmeden yeni resim olarak dijital taslağı kurtarmak için çeşitli çizim parametreleri sunuyor. Resimleri karakalem yapmak için çok faydalı olacaktır.

Uygulamanın kullanımı çok kolaydır. Basitçe bir kaç grafik efekti uygulayarak saniyeler içinde fotoğrafları güzel kalem eskizlerine dönüştürmek, resimleri karakalem yapmak mümkündür. Sürekli bu işlemler ile uğraşacaksınız, ileride fotoğrafları / resimleri işlemeyi otomatik yapmak için komut dosyası oluşturabilirsiniz.

Resimleri siyah beyaz yapma

FotoSketcher, karakalem ve boya stillerine ek olarak, ayrıca eski fotoğraf ve sepya efektleri uygulamanızı sağlar. Resimleri siyah beyaz yapma programı arıyorsanız FotoSketcher programını kullanabilirsiniz.

Program çok sayıda düzenleme özelliğine sahiptir, ancak bu sizi kullanımı ile ilgili tedirgin etmesin. Kolay bir kullanım sunar. Zaten programı çalıştırdığınız zaman ana ekranının ikiye ayrıldığını göreceksiniz. Üst kısımda düzenleme araçları yer almaktadır.

Düzenlemek istediğiniz fotoğrafları programa atın ve birisi orijinal diğeri ise yapılan değişiklikleri anlık olarak görüntüleyen, ana ekranda iki ayrılmış fotoğraf penceresini göreceksiniz. Fotoğrafları yakınlaştırarak daha detaylı düzenleme yapma imkanı sağlar.

Genel olarak, FotoSketcher açıkça yalnızca freeware değil, aynı zamanda kullanımı kolay etkili bir araçtır. Sisteminize bazı diğer yazılım araçlarını düşürmeye çalıştığı için yükleyiciye dikkat edin.

FotoSketcher İçin Yorum Yap