FoxPDF Free BMP to PDF Converter

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

BMP'den PDF'ye Dönüştürme Programı

1.71/5, Toplam: 7 kişi

FoxPDF Free BMP to PDF Converter; BMP görüntü formatından PDF formatında dönüştürme sağlayan ücretsiz bir programdır.

Bu ücretsiz program hızlı ve kolay bir şekilde BMP’den PDF’ye dönüştürme sağlar. BMP görüntü kalitesini düşürmeden aynı kalitede PDF dosya içine atabileceksiniz. Adobe Acrobat veya Adobe Reader gerektirmeden sürükleyip bırakarak FoxPDF Free BMP to PDF Converter programında dönüştürme yapabilirsiniz.

FoxPDF Free BMP to PDF Converter Özellikleri

Mevcut BMP görüntü dosyasını kolayca PDF dosyasına dönüştürmeyi sağlar. Dosyaları tek tek dönüştürmek yerine aynı anda birden fazla dönüştürme yapmanıza imkan sağlar. BMP dosyasının tümünü veya istediğiniz belli bir kısmını dönüştürebilirsiniz. Dönüştürme tamamlandıktan sonra oluşturulan PDF dosyası otomatik olarak görüntülenir.

Programın en önemli özelliklerinden biri de, gerekli PDF sayfa boyutuna sığacak şekilde otomatik olarak BMP dosyalarını yeniden boyutlandırır. Bu sayede dönüşüm eksiksiz bir şekilde yapılır. PDF’ye çevirmek istediğiniz BMP dosyalarının orijinaline dokunulmaz. Bu ve benzeri pek çok faydalı özellikler içermektedir.

BMP’den PDF’ye çevirme programı, herhangi bir sorun olmadan Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 32-bit ve 64-bit sistemlerde çalıştırabilirsiniz.

FoxPDF Free BMP to PDF Converter İçin Yorum Yap