FoxPDF Free JPG to PDF Converter

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

JPG'den PDF'ye Dönüştürme Programı

FoxPDF Free JPG to PDF Converter; JPG görüntü formatından PDF dosyasına dönüştürme imkanı sunan ücretsiz bir programdır.

Bu ücretsiz program hızlı ve kolay bir şekilde JPG’den PDF’ye dönüştürme sağlar. JPG görüntü kalitesini düşürmeden aynı kalitede PDF dosya içine atabileceksiniz. Adobe Acrobat veya Adobe Reader gerektirmeden sürükleyip bırakarak FoxPDF Free JPG to PDF Converter programında dönüştürme yapabilirsiniz.

FoxPDF Free JPG to PDF Converter Özellikleri

Bilgisayarınızda mevcut olan JPG görüntü dosyasını kolayca PDF dosyasına dönüştürmeyi sağlar. Dosyaları tek tek dönüştürmek yerine aynı anda birden fazla dönüştürme yapmanıza imkan sağlar. JPG dosyasının tümünü veya istediğiniz belli bir kısmını dönüştürebilirsiniz. Dönüştürme tamamlandıktan sonra oluşturulan PDF dosyası otomatik olarak görüntülenir.

Programın en önemli özelliklerinden biri de, gerekli PDF sayfa boyutuna sığacak şekilde otomatik olarak JPG dosyalarını yeniden boyutlandırır. Bu sayede dönüşüm eksiksiz bir şekilde yapılır. PDF’ye çevirmek istediğiniz JPG dosyalarının orijinaline dokunulmaz. Bu ve benzeri pek çok faydalı özellikler içermektedir.

JPD’den PDF’ye çevirme programı, herhangi bir sorun olmadan Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 32-bit ve 64-bit sistemlerde çalıştırabilirsiniz.

FoxPDF Free PNG to PDF Converter İndir
PNG'den PDF'ye Dönüştürme Programı

FoxPDF Free JPG to PDF Converter Hakkında Yazılar

FoxPDF Free JPG to PDF Converter İçin Yorum Yap