FoxPDF Free PNG to PDF Converter

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

PNG'den PDF'ye Dönüştürme Programı

FoxPDF Free PNG to PDF Converter PNG görüntü formatından PDF formatında dönüştürme sağlayan ücretsiz bir programdır.

Bu ücretsiz program hızlı ve kolay bir şekilde PNG’den PDF’ye dönüştürme sağlar. PNG görüntü kalitesini düşürmeden aynı kalitede PDF dosya içine atabileceksiniz. Adobe Acrobat veya Adobe Reader gerektirmeden sürükleyip bırakarak FoxPDF Free PNG to PDF Converter programında dönüştürme yapabilirsiniz.

FoxPDF Free PNG to PDF Converter Özellikleri

Mevcut PNG görüntü dosyasını kolayca PDF dosyasına dönüştürmeyi sağlar. Dosyaları tek tek dönüştürmek yerine aynı anda birden fazla dönüştürme yapmanıza imkan sağlar. PNG dosyasının tümünü veya istediğiniz belli bir kısmını dönüştürebilirsiniz. Dönüştürme tamamlandıktan sonra oluşturulan PDF dosyası otomatik olarak görüntülenir.

Programın en önemli özelliklerinden biri de, gerekli PDF sayfa boyutuna sığacak şekilde otomatik olarak PNG dosyalarını yeniden boyutlandırır. Bu sayede dönüşüm eksiksiz bir şekilde yapılır. PDF’ye çevirmek istediğiniz PNG dosyalarının orijinaline dokunulmaz. Bu ve benzeri pek çok faydalı özellikler içermektedir.

PNG’den PDF’ye çevirme programı, herhangi bir sorun olmadan Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 32-bit ve 64-bit sistemlerde çalıştırabilirsiniz.

FoxPDF Free JPG to PDF Converter İndir
JPG'den PDF'ye Dönüştürme Programı

FoxPDF Free PNG to PDF Converter Hakkında Yazılar

FoxPDF Free PNG to PDF Converter” İçin Bir Cevap

FoxPDF Free PNG to PDF Converter İçin Yorum Yap