FoxPDF Free TIF to PDF Converter

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

TIF'den PDF'ye Dönüştürme Programı

4.18/5, Toplam: 22 kişi

FoxPDF Free BMP to PDF Converter TIF formatından PDF formatında dönüştürme sağlayan ücretsiz bir programdır.

Bu ücretsiz program hızlı ve kolay bir şekilde TIF’den PDF’ye dönüştürme sağlar. TIF görüntü kalitesini düşürmeden aynı kalitede PDF dosya içine atabileceksiniz. Adobe Acrobat veya Adobe Reader gerektirmeden sürükleyip bırakarak FoxPDF Free TIF to PDF Converter programında dönüştürme yapabilirsiniz.

FoxPDF Free TIF to PDF Converter Özellikleri

Mevcut TIF görüntü dosyasını kolayca PDF dosyasına dönüştürmeyi sağlar. Dosyaları tek tek dönüştürmek yerine aynı anda birden fazla dönüştürme yapmanıza imkan sağlar. TIF dosyasının tümünü veya istediğiniz belli bir kısmını dönüştürebilirsiniz. Dönüştürme tamamlandıktan sonra oluşturulan PDF dosyası otomatik olarak görüntülenir.

Programın en önemli özelliklerinden biri de, gerekli PDF sayfa boyutuna sığacak şekilde otomatik olarak TIF dosyalarını yeniden boyutlandırır. Bu sayede dönüşüm eksiksiz bir şekilde yapılır. PDF’ye çevirmek istediğiniz TIF dosyalarının orijinaline dokunulmaz. Bu ve benzeri pek çok faydalı özellikler içermektedir.

TIF’den PDF’ye çevirme programı, herhangi bir sorun olmadan Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 32-bit ve 64-bit sistemlerde çalıştırabilirsiniz.

FoxPDF Free TIF to PDF Converter” İçin Bir Cevap

  1. 25 sayfalık tif dosyasının sadece ilk sayfasını oda siyah zemin üzerine beyaz yazı ile dönüştürdü? kalan 24 sayfa nerde anlamadım? ayrıca bir de renk sorunu hakkkında ne yapılabilinir? menü Türkçe olsa iyi olurdu. bi işime yaramadı malesef

FoxPDF Free TIF to PDF Converter İçin Yorum Yap