Fraps

Sponsorlu Bağlantılar
3.5.99
Sponsorlu Bağlantılar

Görüntü Yakalama ve Oyun Videosu Kaydetme Programı

Fraps oyun sesleri ve isteğe bağlı harici ses girişi (örneğin mikrofon) ile birlikte oyun videosu kaydetmek için olanak sağlayan faydalı bir programdır. Program ekran görüntüsü alma veya video kayıt seçenekleri sunuyor. Program için gerekli seçenekleri ayarladıktan sonra ve ayrıca belirleyeceğiniz kısayol tuşu ile video kaydını başlatma ve durdurma yapabilirsiniz.

Fraps ekran görüntüsü almak, ekran videosu kaydetmek ve FPS kayıt için kullanabileceğiniz başarılı bir uygulamadır. Son sürümleri Windows 10 desteği sunmaktadır. Ekran kayıt seçeneğine tıklayarak kaydetmeye başlayabilirsiniz.

Fraps, videoları AVI formatında kaydeder, hızlı bir şekilde sabit diskinize yükleyebilir ve iyi kalitede video çekim yapabiliyor. Ne yazık ki program online paylaşım için uygun dönüştürme için herhangi bir seçenek içermez.

Fraps ayrıca bir karşılaştırma aracı olarak kullanabilirsiniz. Herhangi iki nokta arasındaki kare hızını ölçebilirsiniz. İstatistikleri diske kaydetmeyi sağlar.

Fraps ile sevdiğiniz oyunlardan video kayıtları yapabilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Oynadığınız oyun bölümleri nasıl geçtiğinizi göstermek için faydalı olacak güzel bir programdır. Ya da oyunda yaptığınız başarıları kaydedin ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Fraps deneme sürümünde tüm kayıtlara bir filigran ekler ve orjinalinin yarı boyutunda ve 30 saniye süresince kayıt sunar.

Fraps İçin Yorum Yap