Free Download Manager

Sponsorlu Bağlantılar
5.1.28
Sponsorlu Bağlantılar

Free Download Manager: İndirme Hızlandırıcısı ve Yöneticisi

4.5/5, Toplam: 2 kişi

Free Download Manager, internet üzerinden hızlı indirmeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe güçlü bir indirme yöneticisidir. 3 farklı hız modları arasında seçim yapabilir, maksimum bant genişliği kullanımı veya diğer ağ faaliyetleri üzerinde minimum etki ile arka planda dosyaları indirebilirsiniz. Free Download Manager, IDM mantığı ile çalışır. Dosyaları bölerek ve aynı anda indirme sağlayarak daha hızlı bir indirme imkanı sunuyor. Herhangi bir nedenden dolayı yarım kalan indirmelere devam edebilirsiniz.

Free Download Manager Türkçe Yama İndir
Free Download Manager Türkçe Yama Dosyası

Free Download Manager Internet Explorer, Firefox ve Opera ile entegre olur ve aynı zamanda sürükle bırak yaparak indirmek istediğiniz dosya açılır bir hedefi sunuyor. Program ayrıca bir dosya indirmeye başlamadan önce dosya ile ilgili bilinen sorunlar için bir topluluk veritabanını sorgulayarak, zararlı olup olmadığını kontrol sağlayan benzersiz özellikleri ile birlikte geliyor. Kolayca yazılım içinde programları bildirerek topluma katkıda bulunabilirsiniz.

Free Download Manager torrent desteği, indirme planlama ve özgeçmiş, entegre zip dosya görüntüleyici ve biçim dönüştürme, özelleştirilebilir indirme kategorileri, medya önizleme, web gezgini ve çok daha fazlasını içerir.

Windows bilgisayarınız için diğer indirme yöneticileri programlarına göz atabilirsiniz.

Free Download Manager İçin Yorum Yap