Free EXE Lock 5.5.4 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

EXE Dosyaları Şifreleme/Kilitleme Programı

Free EXE Lock indirFree EXE Lock, exe dosyaları şifrelemek, kilitlemek için yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Bu dosyaları şifreleyerek yetkisiz kişilerin ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Kilitleme sayesinde, başkaların kullanmasına izin vermiyorsunuz. Özellikle uygulama geliştiricileri için faydalı olacak bir program. Bir uygulama geliştiren, uygulamayı satmak için lisans oluşturabilir. Sadece bir kişisinin kullanması için, diğer kişilerin de bu uygulamayı kullanmamasını bu program sayesinde engelleyebilirsiniz. EXE dosyalarını kilitlemek içinde Free EXE Lock ücretsiz programını kullanmanızı tavsiye ederim.

Free EXE Lock herhangi bir çalıştırılabilir programı kilitleyebilir. Bilgisayarınızdaki çalıştırılabilir programları kilitlemek, yetkisi olmayan kullanıcıları engellemek anlamına gelir ve  herhangi bir çalıştırılabilir dosyayı şifre ile koruyabilirsiniz.

Program şifreleme yazılımı Free EXE Lock, kendisi için şifre koruma da sunar. Free EXE Lock çalıştırmak isteyen herkes ilk geçerli şifreyi girmesi gerekir. Böylece hem programlara hem de Free EXE Lock programına giriş yapmak isteyenler için koruma sağlayabilirsiniz.

Free EXE Lock 5.5.4 İndir İçin Yorum Yap