Free Hotspot Router

Sponsorlu Bağlantılar
5.0
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda Wifi Hotspot Oluşturma Programı

4.44/5, Toplam: 9 kişi

Free Hotspot Router eski adıyla Wifi Hotspot Tool, bilgisayarda bir Wifi Hotspot oluşturmak için izin veren ücretsiz program. “Wifi Hotspot” nedir; kablosuz özelliği olan cihazınızın (laptop/dizüstü) internetini başka WiFi özellikli cihazlar ile paylaşmayı sağlar.

İnternete bağlı bir bilgisayar / dizüstü bilgisayar varsa, kablosuz interneti başka kablosuz cihazlar ile paylaşabilirsiniz. Diğer cihazlar ile paylaşmak için bir durum gerekebilir. Örneğin, yolda ve bir otel odasında arkadaşlarınız ile hızlı bir toplantı ayarlamanız gerekiyor. Genellikle bu diğer cihazların, internet ile iletişim kurabilmesi gerekir. Bilgisayarınızda birden fazla bağlantı olmayabilir. Bu gibi durumlarda bilgisayarda Wi-Fi kartı kullanarak bir Wi-Fi yönlendirici oluşturmak gerekir. Free Hotspot Router (Wifi Hotspot Tool”) programı ile ağ bağlantınızı paylaşabilirsiniz. Çevredeki cihazlar Wi-Fi router olarak bu makineyi kullanabilir ve internet ile iletişim kurabilirsiniz. Bu küçük ağ yapılandırma işlemini yapmak için başka herhangi bir donanıma veya yazılıma ihtiyaç duyulmaz.

Program çok basit bir arayüze sahiptir. Bir SSID ve şifre belirtmek için yerel cihazlar gerekir. Görüntüleme alanının sağında, bağlı aygıtların bilgisini alabilirsiniz. Sonra PC yönlendirici moduna veya normal çalışmaya açık olması sağlayan bir geçiş anahtarı vardır.

Program için gerekli: .Net Framework 4

Free Hotspot Router İçin Yorum Yap