Free ISO Creator

Sponsorlu Bağlantılar
2.8
Sponsorlu Bağlantılar

Dosya ve Klasörlerden ISO Dosyası Oluşturma Programı

Free ISO Creator, dosya ve klasörlerden .iso imaj dosyaları oluşturmayı sağlayan ücretsiz bir program. ISO dosyası yapmak isteyenler için yardımcı olacak basit bir programdır.

Free ISO Creator ile kolayca herhangi bir dosya ve klasörleri (alt klasörleri ile birlikte) ISO dosyasına dönüştürebilirsiniz. İstediğiniz bir klasör veya dosyayı belirleyerek kolay bir şekilde iso formatına dönüştürmek için Free ISO Creator programından faydalanabilirsiniz. Oluşturacağınız iso dosyalarını ISO dosyası açma programları ile görüntüleyebilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz. Free ISO Creator aracı basit ve hızlı bir şekilde sadece iso dosyası oluşturmak için kullanılmaktadır. Eğer iso dosyası oluşturmak, iso ve diğer imaj dosyaları arasında dönüştürme yapmak ve iso dosyaları düzenlemek istiyorsanız WinISO Free yazılımını denemenizi tavsiye ederiz.

ISO dosyası oluşturmak isteyenlerin en büyük amacı güvenli bir şekilde verileri yedeklemek veya taşımaktadır. Bu nedenle önemli dosya ve klasörleri iso dosyasına dönüştürülebilir ve CD/DVD veya USB taşınabilir cihazlar ile yanınızda taşıyabilir veya paylaşımda bulunabilirsiniz. Düzenli olarak verilerinizi yedeklemek isteyenler için iyi bir yardımcı olacaktır. Programın en faydalı özelliği ise, CD/DVD’deki verilerin sabit disk üzerine doğrudan ISO dosyasını oluşturmayı sağlamasıdır. Bu sayede CD/DVD’deki önemli verilerinizi yedeklemek için hızlı bir yol sunar.

Yanınızda CD/DVD taşımak istemiyorsanız Free ISO Creator ücretsiz program ile tüm içeriği ISO formatında bilgisayara kaydederek USB veya herhangi bir taşınabilir cihaz ile taşıyabilirsiniz. ISO dosyası hazırlamak-oluşturmak isteyenler için yardımcı olacak en iyi ücretsiz programlardan biridir.

Free ISO Creator İçin Yorum Yap