Free MP3 Cutter Joiner 10.1 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Mp3 Kesme ve Mp3 Birleştirme Programı

Free MP3 Cutter Joiner indir-mp3 kesme programiFree MP3 Cutter Joiner, Mp3 ses dosyaları kesmek ve mp3 dosyaları sırasıyla birleştirmek için ücretsiz yardımcı program. Düzenlediğiniz ses dosyaları otomatik olarak Mp3 formatına dönüştürülür.

Program, rahatlıkla yukarıda belirtilen işlemlerle ilgili iki modül yapılandırılmış sade ve kolay kullanımlı arayüzü ile birlikte geliyor. Bir audio cutter/ses kesici olarak, bu programı büyük bir dosyanın bir bölümünü çıkarmak için imkan sağlar. Düzenlenmiş dosyaları Mp3 uzantılı kaydetmenize olanak sağlar. Ses dosyası çalışma paneline eklenir ve şarkı otomatik olarak çalmaya başlar. Mp3 kesmek için başlangıç ve bitiş noktasını belirleyin. Kesilecek kısmı farklı varsayılan olarak görüntülenen dalga grafiğin içinde renklidir. Zaman parametreleri ayarlandığı an, bir gömülü ses çalar yoluyla seçiminizi önizleme yeteneğine sahiptir. Sonra kaydetmek için hedef dosya yolunu ayarlayın ve kesme işlemini başlatın. Ne yazık ki, aynı anda çeşitli bölümleri ayıklamak mümkün değil, her kesilecek kısım için aynı prosedürü uygulamanız gerekir.

İkinci modül, birden fazla ses dosyalarını birleştirme için tasarlanmıştır. Birleştirme işlemi daha da kolaydır. Sadece, birleştirmek istediğiniz Mp3 parçaları ekleyin, bit hızı ve örnekleme hızı gibi bazı parametrelerini ayarlayın ve birleştirme düğmesine basın.

Bu program ile, kesme ve birleştirme işlemlerini yürütmek kolaydır.

Sonuç olarak bir ses dosyasındaki bölümü kesmek ve çıkmak istiyor musunuz? Bir dosya içine bir sürü ses dosyalarını katmak istiyor musunuz? Free MP3 Cutter Joiner  programını denemenizi tavsiye ederim. Bu sizin en iyi seçim olacaktır. Free MP3 Cutter Joiner ücretsiz bir MP3 Cutter/MP3 Kesme ve ücretsiz MP3 Joiner/MP3 Birleştirme için mükemmel bir programdır.

Free MP3 Cutter Joiner 10.1 İndir” İçin Bir Cevap

Free MP3 Cutter Joiner 10.1 İndir İçin Yorum Yap