Free OCR to Word

Sponsorlu Bağlantılar
8.8.1
Sponsorlu Bağlantılar

OCR'den Word'e Dönüştürme Programı

3.1/5, Toplam: 10 kişi

Free OCR to Word, karakter tanıma aracı karakter görüntülerden, düzenlenebilir karakterlere dönüştürme yapmak için tasarlanmış ücretsiz bir programdır.

Free OCR to Word, OCR karakter görüntüleri Word’e dönüştürme yapmayı sağlar. Görüntü şeklinde tasarlanmış (OCR) belge ve dokümanları Word programı ile yeniden düzenlemek ve yazmak için Word formatına dönüştürme yapar. Bu program hızlı ve kolay bir şekilde OCR dosyaları Word belgesine dönüştürür. Belgenin orijinal mantıksal yapısı ve şemasını değiştirmez. Kağıt metin belgeler birkaç tıklama ile kelime işlemci, Word’e dönüştürülebilir. Geliştiriciler dönüşüm işleminin % 98 doğruluk oranında olacağı iddiasında bulunuyor.

Free OCR to Word programının asıl amacı yazma zorluğunu ortadan kaldırmaktır. Word programı ile tek tek yazmak yerine bu ücretsiz program ile OCR görüntüleri kolay bir şekilde Word de yazılmış gibi hazır hale getirebilirsiniz. Free OCR to Word programı JPG, JPEG, PSD, PNG, GIF, TIFF, BMP ve daha fazla OCR görüntü formatındaki dosyaları ve belgeleri kısa bir sürede Word formatına dönüştürmeyi sağlar.

Bu programı daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse, yazılımı resimleri, normal yazılı bir metine çevirme diyebilirim. Mesala bir resim üzerindeki yazıları bu program sayesinde, Word de yazılmış gibi yazılı metine dökebilirsiniz. Bu program milyonlarca kişi için çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Taranan görüntüler JPG, GIF, PNG, BMP, TIFF, ICO, EMF, PCX formatında olabilir. Bu formattaki belgeleri yazılı metinlere dönüştürmek artık Free OCR to Word ile çok kolay olacak.

Free OCR to Word İçin Yorum Yap