Free PDF to Word Converter

Sponsorlu Bağlantılar
2.0
Sponsorlu Bağlantılar

PDF Formatını Word Formatına Dönüştürme Programı

3.5/5, Toplam: 2 kişi

İnternet dokümanı olarak en çok kullanılan format PDF formatıdır. İnternetten bir PDF dosyası indirebilir veya bilgisayarınızda kendiniz bir PDF dosyası oluşturabilirsiniz. İhtiyacınıza göre PDF formatını Microsft Word formatına dönüştürme gereksinimi olabilir. Piyasada PDF dosyasından Word dosyasına dönüştürme yapacak ücretsiz en iyi programlardan biri de Free PDF to Word Converter programıdır.

Free PDF to Word Converter programı PDF (.pdf) formatından Word, XLS, HTML, JPEG ve TIFF formatlarına dönüştürme yapmak için kullanımı kolay bir programdır. Özellikle okul, üniversite çalışanlar ve işletmeler tarafından en çok kullanılan dosya formatlarıdır. O nedenle her bilgisayarda olması gereken programlardan biridir.

Free PDF to Word Converter, bir çok faydalı özellikler sunuyor. Dosyaları tek tek dönüştürmek yerine, toplu olarak PDF dosyalarını Word dosyalarına dönüştürür. Benim en çok hoşuma giden özelliği ise, bir PDF belge içindeki istediğim sayfayı dönüştürme imkanı sunmasıdır. Mesala bir PDF dosya içindeki bir kaç sayfayı dönüştürmem gerekiyor ama hepsini dönüştürmek gereksiz. İşte tam da bu noktada bu muhteşem özelliği sunuyor.

PDF belgelerinizin içinde resim veya grafikler mi var? Dönüştürme işleminde bunlar sorun çıkarabilir veya bunları olmasını istemiyorsunuz. Bu durumda da PDF dosya içindeki resimleri veya grafikleri dönüştürmeden önce silmenizi sağlıyor. Ayrıca Free PDF to Word Converter, şifre korumalı PDF dosyalarını da dönüştürmeyi sağlar. Birden çok şifreyi tanıyabilme özelliği sayesinde, şifreli olan PDF dosyalarını da dönüştürür.

Dönüştürdükten sonra, karakterler arasındaki boşlukları belirleyebilme özelliği de sunuyor. Anlayacağınız hem dönüştürmeden önce, hemde dönüştürdükten sonra faydalı özellikler sunuyor. İhtiyacınız varsa kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Free PDF to Word Converter İçin Yorum Yap