Free SD Memory Card Recovery

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz SD Hafıza Kartı Kurtarma Programı

1/5, Toplam: 1 kişi

Free SD Memory Card Recovery Windows için ücretsiz bir veri kurtarma programı olup Android cep telefonu, fotoğraf makinesi bellek kartı SD (SDHC, SDXC, MicroSD), CF Kart, XD kartlarıda dahil aklınıza gelecek daha fazla karttan verilerinizi kurtara bileceksiniz. Her türlü hafıza kartı ve markadan veri kurtarma işlemlerini ücretsiz bu araç ile yapabilirsiniz.

Kartınız ile ilgili yaşanılabilecek olumsuz durumlar karşısına yardımcınız bu program olacak. Yanlışlıkla veya bilerek biçimlendirilmiş kart, biçimlendirirken karşılaşılan sorunlardan kaynaklı sorunlardan dolayı verilere erişilemez. Virüs bulaşmış dosyalar, telefon / kamera üzerindeki fotoğraf / videolar, telefon / kart vb. cihazlar ve kartlardan silinebilmektedir. Sandisk, Samsung, Kingston, Silikon Güç, Beeway, Generic, PNY, Transcend gibi daha bir çok markaya ait kartlardan verileri kurtara bileceksiniz.

Ortam kartından veri aramak için uygun modu seçin. Genellikle veri içeren 250 GB disk için kurtarma işlemi ortalama 2 saat sürmektedir. En derin dosya arama teknolojisiyle, diğer veri kurtarma yardımcı programları tarafından kaçırılan kayıp dosyaları bile kurtarabilirsiniz. Ücretsiz SD Hafıza Kartı Kurtarma ile sd karttan her türlü dosyaları kurtarabilirsiniz.

Desteklenen dosya sistemi: ntfs, fat32, exfat, raw.

Video Eğitimi – iCare Kart Kurtarma Nasıl Kullanılır:

Free SD Memory Card Recovery İçin Yorum Yap