Free Video Compressor

Sponsorlu Bağlantılar
1.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Video Sıkıştırma Programı

2/5, Toplam: 8 kişi

Free Video Compressor, video dosyalarını sıkıştırarak dosya boyutunu düşürmeyi sağlayan ücretsiz bir Windows programıdır. Video sitelerine, sosyal paylaşım sitelerine video yüklerden video dosya boyutu ne kadar düşük ise, o kadar hızlı yükleme yapabilirsiniz. Bu ve benzeri durumlar için video dosya boyutunun düşük olması faydalı olacaktır. Free Video Compressor programı da video kalitesini bozmadan video dosya boyutunu düşürmek için yardımcı olacaktır.

Free Video Compressor kullanımı çok kolaydır. Boyutunu düşürmek istediğiniz videoyu eklemek için Open düğmesine tıklayın. Video dosyasını ekledikten sonra, her şeyden önce, en önemli olan “Desired Video Size/İstenen Video Boyutu” seçeneğidir. Program, kaynak videoyu açtıktan sonra, önemli video bilgileri: Dosya boyutu, Bit hızı, Süre, Video formatı, Video bit hızı, Ses formatı, Ses bit hızı ve Görüntü boyutu (En / Boy) gösterecektir, daha sonra yazılım tahmini çıkış video boyutunu hesaplayacaktır. Video boyutunu istediğiniz bir değere Desired Video Size seçeneği ile ayarlayabilirsiniz. Oluşturulan video formatı H.264 video codec ve AAC ses codec ile MP4 biçimdir.

Tüm seçenekler program arayüzünde yer alır. Tüm seçenekleri ayarladıktan sonra Compress düğmesine tıklamanız yeterli. Dosya sıkıştırma işlemi tamamlana kadar bekleyin ve video boyutunun ne kadar düştüğünü görün.

Free Video Compressor MP4 (MPEG4), MPG, AVI, FLV, F4V, M4V, WMV, MOV, MKV, ASF, RMVB (RM) ve diğer popüler video formatları destekler.

Free Video Compressor ticari olmayan kişisel kullanım için ücretsizdir. Video boyutunu küçültmek için ücretsiz ve hızlı bir program arıyorsanız Free Video Compressor programını denemenizi tavsiye ederim.

Free Video Compressor” İçin Bir Cevap

Free Video Compressor İçin Yorum Yap