Free Video Cutter 1.1 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Free Video Cutter: Ücretsiz Video Kesme Programı

Free Video Cutter, video kesmek, video dosyalarından istemediğiniz bölümleri çıkarmak, videoların en sevdiğiniz bölümlerinden video klipler oluşturmak için yardımcı olacak ücretsiz bir Windows uygulamasıdır. Free Video Cutter, video kesme, video bölme ve video kırpma araçlarından oluşur. Ayrıca Free Video Cutter programını mp3 dönüştürücü olarak da kullanabilirsiniz. Videoların en sevdiğiniz kısımlarından Mp3 zil sesleri oluşturabilirsiniz. Videoyu Mp3’e çevirmek içinde faydalı olacağını düşünüyorum.

Free Video Cutter video kesmek için küçük bir program olmasına rağmen iyi işlevsellik sunuyor. Free Video Cutter kullanımı çok kolaydır. Programı yükleyin ve çalıştırın. Kesmek istediğiniz video dosyasını eklemek için Open Video düğmesine tıklayın. Kesmek istediğiniz videonun başlangıç ve bitiş noktasını belirleyin. Daha sonra çıkış formatı kısmından kaydedilecek videonun formatını seçin. Options kısmından hassasiyet ayarını yapabilirsiniz. Daha sonra Save Video düğmesine tıklayarak videoyu kaydedebilirsiniz. Yapacaklarınız bu kadar. Artık video dosyasının istediğiniz kısmını almış olacaksınız.

Free Video Cutter MPEG 1/2, MPEG4, DivX, Xvid, AVI, WMV, Quicktime MOV, Flash video dosyalarını işleme yeteneğine sahiptir. Düzenleme yaptığınız videoları MPEG, DivX, WMV, MOV, FLV ve MP3 formatında kaydedebilirsiniz.

Free Video Cutter – Ekran Görüntüsü

free-video-cutter-indir-

Free Video Cutter 1.1 İndir İçin Yorum Yap