Free Video Cutter Joiner

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Videolardan İstenmeyen Bölümleri Çıkarma Programı

3/5, Toplam: 2 kişi

En kolay video kesici yazılımlarından olan Free Video Cutter Joiner programını kullanarak büyük, küçük her çeşit video dosyalarını kesebilir, reklam, başlangıç yazıları gibi istenmeyen parçaları kaldırabileceğiniz ücretsiz bir araçtır. Free Video Cutter Joiner, AVI, MPEG, MP4, WMV, 3GP, FLV, vb. gibi birçok dosya format desteği ile çalışıyor.

Bedava Video Cutter Joiner büyük video dosyalarını düzeltmek ve düzenlemek için mükemmel bir uygulamadır. Saniyeler içerisinde videolardan onlarca mb boyutunda bölümleri keserek çıkabilirsiniz. Video kesme programları oldukça popüler bir yere sahipler ve kullanıcılar için vazgeçilmez oldular. Özellikle yeni videolar hazırlamak yada videolarda yer alan can sıkıcı reklamlar gibi bölümleri kesip çıkarmak için en büyük yardımcılardır.

Ayrıca, çerçeve hızı, video boyutu, video kalitesi, ses kalitesi ve örnekleme oranı gibi çok sayıda ayarlama seçeneği sunmaktadır. Genel olarak, Free Video Cutter Joiner, seçim yapabileceğiniz iyi seçeneklere sahip hafif bir uygulamadır. Standart dönüşümlerde hızlıdır ve kullanıcı arayüzü düzenlidir.

Free Video Cutter Joiner İçin Yorum Yap