Free Virtual Keyboard

Sponsorlu Bağlantılar
3.0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows bilgisayarlar için sanal klavye programı

4.18/5, Toplam: 22 kişi

Free Virtual Keyboard; ücretsiz hafif, çok dilli bir sanal ekran klavyesidir. Free Virtual Keyboard, bilgisayar ekranındaki donanım klavyesini simüle eden ve zarif bazı özellikler ekleyen bir yazılımdır.

Free Virtual Keyboard sanal ekran klavyesi uygulaması ile bilgisayarınızın ekranına klavye getirebilirsiniz. Elbette Windows 10, 8.1, 8 sistemlerinde sanal ekran klavyesi mevcuttur. Ancak daha fazla özelleştirme seçeneği için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Sanal klavyenin boyutunu ve şeffaflığını bir tıklama ile istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Otomatik tekrarlama işlevi, ilgili tuşların sürekli basıldığında otomatik olarak tekrarlanacağı anlamına gelir. Free Virtual Keyboard tamamen taşınabilir bir uygulamadır; PC’den PC’ye sanal ekran klavyenizi taşımak mümkündür.

Free Virtual Keyboard, adından da anlaşılacağı gibi, keyloggerlardan kaçınmak veya bir bilgisayarı yalnızca ekranla kontrol edebilmek için ideal bir araçtır. Program, otomatik olarak işletim sistemini yapılandırdığımız dile uyarlanmaktadır; bu nedenle, her dile özgü karakterlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Klavyenin şeffaflığını ve rengini, küçük ekranlarda bile kullanabileceğimiz şekilde, her zaman uygulamanın arkasında görebilen bir şekilde düzenlemek mümkündür.

İhtiyacınız olduğunda sanal klavye rengini değiştirebilirsiniz. Bunu yapmak için, sağ fare düğmesini tıklayın ve “Change Colors” seçeneğine gidin. Bunun yanı sıra, kaydırma çubuğunu sağa veya sola taşıyarak şeffaflığını değiştirebilirsiniz.

Free Virtual Keyboard” İçin Bir Cevap

Free Virtual Keyboard İçin Yorum Yap