FreeFixer

Sponsorlu Bağlantılar
1.13
Sponsorlu Bağlantılar

İstenmeyen Yazılımları Bulma ve Kaldırma Programı

FreeFixer Free, adware, spyware, trojan, virüs ve rootkit gibi potansiyel olarak istenmeyen yazılımları bulmak ve kaldırmak için yardımcı olabilecek genel amaçlı bir ücretsiz güvenlik aracıdır. Zararlı yazılımları engellemek ve bilgisayara bulaşmış olan zararlı yazılımları temizlemek için faydalı olacak bir programdır.

Program yaygın olarak yürütülebilir dosyaları gizlemek ve başlatmak için malware uygulamaları tarafından kullanılan bütün sistem alanları tarar ve bulunan tüm öğelerin ayrıntılı bir raporunu sunar. FreeFixer herhangi bir kötü amaçlı yazılım tespit edemezse ama daha fazla araştırma için şüpheli öğeleri bulmanıza yardımcı olabilir.

FreeFixer programı Windows Hizmetleri, Internet Explorer BHOs ve ayarlar, süreçler, HOST dosyası, sistem politikaları, TCP / IP ayarları, Csrss.exe sanal bellek dosyaları ve diğer gelişmiş sistem ayarları çeşitli yanı sıra ortak başlangıç alanları tarar. Raporda ayrıca, her madde için ek bilgi aramak için izin veren bir online veritabanı mevcut.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

FreeFixer İçin Yorum Yap