FreeFixer (Portable)

Sponsorlu Bağlantılar
1.13
Sponsorlu Bağlantılar

Portable Zararlı Yazılım Temizleme Programı

3/5, Toplam: 1 kişi

FreeFixer Free (Portable), adware, spyware, trojan, virüs ve rootkit gibi potansiyel olarak istenmeyen yazılımları bulmak ve kaldırmak için yardımcı olabilecek genel amaçlı bir ücretsiz güvenlik aracıdır. Zararlı yazılımları engellemek ve bilgisayara bulaşmış olan zararlı yazılımları temizlemek için faydalı olacak bir programdır.

Program yaygın olarak yürütülebilir dosyaları gizlemek ve başlatmak için malware uygulamaları tarafından kullanılan bütün sistem alanları tarar ve bulunan tüm öğelerin ayrıntılı bir raporunu sunar. FreeFixer herhangi bir kötü amaçlı yazılım tespit edemezse ama daha fazla araştırma için şüpheli öğeleri bulmanıza yardımcı olabilir.

FreeFixer (Portable) programı Windows Hizmetleri, Internet Explorer BHOs ve ayarlar, süreçler, HOST dosyası, sistem politikaları, TCP / IP ayarları, Csrss.exe sanal bellek dosyaları ve diğer gelişmiş sistem ayarları çeşitli yanı sıra ortak başlangıç alanları tarar. Raporda ayrıca, her madde için ek bilgi aramak için izin veren bir online veritabanı mevcut.

FreeFixer (Portable) İçin Yorum Yap