Freegate Professional Edition

Sponsorlu Bağlantılar
7.61
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC için Freegate yasaklı sitelere giriş programı

3.25/5, Toplam: 8 kişi

Freegate, bir çok ülkedeki sansür yasaları kapsamındaki milyonlarca kullanıcıya özgürce İnternet’e erişmesini sağlayan ücretsiz bir programdır. Sadece ülkemizde değil, neredeyse hemen hemen her ülkede bir çok İnternet kısıtlamaları vardır. Haklı gerekçelerle bu kısıtlamaları göstermeye çalışsalar da, her insanın İnternet özgürlüğü olması gerekmektedir. Elbette, çocukları bu konun dışında tutuyoruz. Çocuklar kesinlikle ebveynlerin kontrolünde İnternet’e giriş yapması gerektiğini savunmaktayız. Çünkü, hem bilgilerinizin güvenliği, hem de uygunsuz içeriklere karşı önlem almak için bu gereklidir. Bu anlamda yasaklı veya engellenmiş sitelere giriş yapmak için piyasada bir çok program mevcuttur. Freegate uygulaması da bunlardan biridir.

Freegate Professional Edition engelli sitelere giriş yapmayı sağlayan ücretsiz anti sansür programıdır. Güvenli ve hızlı internet kullanımı için tasarlanmıştır. Denemekte fayda var diye düşünüyorum.

Herhangi bir ayarlama yapmanıza gerek kalmadan, programı indirin ve çalıştırın. Freegate, DynaWeb, P2P benzeri proxy ağ sistemi gibi çalışır. Örneğin günümüzde, Wikipedia veya ülkemizde Vikipedi olarak meşhur olan bilgi sitesinin engellenmesinin mantıklı bir gerekçesi yoktur. Bu ve benzeri bir çok yasaklı siteye giriş yapmak için bu tarz programları kullanabilirsiniz.

Freegate yeni sürümlerindeki anti-sansür özelliği, benzersiz bir şifreleme ve sıkıştırma algoritması tarafından geliştirilmiştir. Yalnız unutmadan şunu da söyleyelim, engelsiz İnternet keyfini çıkarayım derken yasal olmayan içeriklere erişmeniz tavsiye edilmez. Her ne kadar başka bir ülkeden giriş yapıyor gibi gözükse ve IP adresiniz gizleniyor olsa da, mutlaka bağlı olduğunuz İnternet’in konumu bellidir. Buna göre adım atmanızı tavsiye ediyorum.

Freegate Professional Edition (Portable) İndir
Windows PC için Freegate taşınabilir yasaklı sitelere giriş programı

Freegate Professional Edition Hakkında Yazılar

Freegate Professional Edition İçin Yorum Yap