Freemake Video Converter

Sponsorlu Bağlantılar
4.1.9.92
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Video Dönüştürücü

4.2/5, Toplam: 5 kişi

Freemake Video Converter, video formatları arasında dönüştürme yapmayı sağlayan ücretsiz video dönüştürme programıdır. AVI, MP4, WMV, MKV, 3GP, DVD, MP3, iPad, iPhone, PSP, Android telefonlar için video dönüştürme yapmayı sağlar.

Freemake Video Converter sadece video dönüştürme değil, DVD kopyalama, video kesme/birleştirme yaparak popüler video sitelerine yükleme, fotoğraflardan slayt gösterisi oluşturma yapmayı da sağlar. Programın en güzel özelliklerinden biride popüler video sitelerden video indirme sağlıyor. Ayrıca indirdiğiniz videoları Blu-Ray disklere yazdırmayı sağlıyor. Yani tek bir program ile bir çok işlemler yapabilirsiniz.

Freemake Video Converter programı basit ve sade bir arayüz sunuyor. Bu sayede kolay işlem yapabilirsiniz. AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP, 3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS ve diğer popüler video formatlarını AVI, MP4, MKV, FLV, 3GP, MP3, HTML5 formatlarına dönüştürebilirsiniz.  iPod Classic, Touch, Nano, iPod 5G, iPhone 1-5G, iPad 1-3G, Sony PSP, PS3, PS Vita, BlackBerry, Samsung, Nokia, Xbox, Apple TV, Android telefon ve tabletler için uygun video dönüştürme yapabilirsiniz.

Freemake Video Converter İçin Yorum Yap