Fresh Download 8.79 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Fresh Download: Ücretsiz İndirme Yöneticisi ve Hızlandırıcısı

Fresh Download indirme planlamanın yanı sıra, duraklatma ve kırık indirmeleri devam ettirme, birden çok bağlantıyı destekleyen ücretsiz indirme yöneticisidir. Fresh Download kullanımı kolaydır, Internet Explorer, Firefox, Opera, Netscape ve diğer tarayıcılar ile entegre edilebilir, otomatik olarak belirtilen dosya türlerinden herhangi birini indirmeyi devralır. Fresh Download kullanmak için bağlantı sayısını, varsayılan indirme dizini yanı sıra diğer bazı yönlerini yapılandırabilirsiniz.

Güncel bir virüsten koruma yazılımı kullanarak, indirilen dosyaları taramayı sağlayan, zamanlayıcı ve antivirüs desteği içerir. (11 gün sonra ücretsiz olmanızı gerektirir)

Fresh Download’a çoklu bağlantı indirme yöneticisi de diyebiliriz. Mümkün olan en yüksek hızı elde etmek için, diğer birçok benzer yazılım sadece tek bir bağlantıyı indirmeyi desteklerken, aynı dosya için (8 bağlantı) 4 eşzamanlı bağlantı kullanır. Kullanıcı raporlarına dayanarak, bu yöntem ile indirme hızını %400 hızlandırabilirsiniz. Tabi ki bu üretici tarafından söylenmektedir.

Fresh Download – Ekran Görüntüsü

fresh-download-indir-

Fresh Download 8.79 İndir İçin Yorum Yap