Fresh Paint (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Fresh Paint Uygulaması

Fresh Paint, Microsoft tarafından geliştirilen çeşitli araçlar ve kolay kullanım ile Windows Phone mobil cihazlar için ücretsiz ve Türkçe boyama uygulamasıdır. Fresh Paint uygulaması ile kendi yaratıcılığınızı kullanarak boş bir tuval üzerinde tasarımlar yapabilir veya telefondaki fotoğraflar üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz.

Fresh Paint ile resimler üzerine yazı yazın, fotoğrafları güzel tablolara dönüştürün, boyama araçlarını kullanarak ilginç çizimler yapın.

Dokunmatik yüzeyi, fareyi ve ekran kalemi girişini destekleyen, kullanımı kolay kullanıcı arabirimi. Sulu boya, yağlı boya, kurşun kalem, pastel boya ve kalem ile çiz ya da boya. Doğal basınç duyarlılığı, fırça darbelerinin kesin kalınlığının kontrol edilmesine izin verir. Resimleri, fotoğrafları alın ve üzerinde çalışmak amacıyla ilham veren bir resim yakalamak için kameranızı kullanın. Kullanılabilir aktivite paketleri ve renklendirme sayfaları, yeni yetişen sanatçıları eğlendirecek.

Çizimlerinizi yüksek çözünürlükle bastırın. Çocuklarınızın yaratıcı olmalarına ve hayal güçlerini keşfetmelerine yardımcı olun. Silgi aracı ve geri al düğmesiyle kolayca hataları düzeltin. Tuvalinizdeki tüm boyayı anında kurutmak için fan düğmesini tıklayın. Tablolarınızı önem verdiğiniz kişilerle kolayca paylaşın.

Windows Phone için Fresh Paint uygulaması ile boyama yapmak, çizim yapmak veya fotoğraflar üzerinde düzenlemeler yapmak mümkündür. Sizde bu ücretsiz uygulamayı hemen indirebilirsiniz. Ayrıca diğer Windows Phone uygulamalara göz atabilirsiniz.

Fresh Paint (Windows Phone) İçin Yorum Yap