FrostWire

Sponsorlu Bağlantılar
6.5.1
Sponsorlu Bağlantılar

FrostWire: BitTorrent Dosya Paylaşım İstemcisi

FrostWire diğer kullanıcılarla dosyalarınızı paylaşmak ve aynı zamanda başkaları tarafından paylaşılan dosyaları arama yapmayı ve torrent dosya indirmeyi sağlayan bir peer-to-peer dosya paylaşım aracıdır. Program BitTorrent ağı yanı sıra, birçok popüler bulut hizmetleri (SoundCloud) dosyaları aramak ve paylaşmak için yardımcı olur.

FrostWire aynı zamanda ev ağındaki diğer bilgisayarlara veya Android cihazlar ile Wi-Fi üzerinden dosya paylaşmak için kullanılabilir. Tam özellikli BitTorrent desteği, iTunes entegrasyonu, Internet Radyo desteği, dahili müzik çalar, medya kütüphanesi ve daha fazlasını içerir.

Bir çok farklı araçlarla dolu olan bu paketlenmiş araç torrentleri aramayı ve hızlı bir şekilde indirmeyi sağlamaktadır. İndirilen dosyaları da kolay yönetebileceğiniz bir kütüphane içermektedir.

Program reklam destekli bir kurulumla birlikte gelmektedir. Bu nedenle kurulum adımlarında daha dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. İstemeyeceğiniz uygulama veya tarayıcı değişiklikleri yapacak yazılımlar yüklenebilir. Ayrıca kurulum sırasında biraz sabırlı olmanız gerekir, çünkü oldukça uzun sürebilir. Kurulum sırasında ihtiyacınız olmayan ve gerekli olmayan bir çok uygulama önermektedir. Bu işlemleri tamamlandıktan sonra asıl kurulum adımına geçiş yapabilirsiniz. Arayüz dilini, indireceğiniz torrentlerin nereye kaydedileceğini, sohbet edeceğiniz rumuzu yapılandırma gibi bir çok seçenekler mevcuttur.

Programın arayüzü bir menü çubuğun, birkaç düğmeden ve varsayılan seçenekleri kolay ve hızlı bir şekilde değiştirmenizi sağlayan bir kaç sekmeden oluşmaktadır.

Bu uygulama, arama motorlarını (örneğin ClearBits, Mininova, ISOHunt, BTJunkie, Extratorrent, Vertor, The Pirate Bay, Monova vb.) ve dosya türlerini (belgeler, programlar, ses, video, resim veya torrentler) seçmenizi sağlar. İçeriğinde yer alan aramayı kullanarak, istediğiniz aramayı gerçekleştirebilirsiniz. Anahtar kelimelere göre arama yaparak istediğiniz sonuçları daha doğru bir şekilde bulabilirsiniz.

Genel olarak baktığımız zaman FrostWire, sistem performansında fazla bir etkisi olmadanmedya içerikleri ve torrent dosyaları bulmayı ve indirmeyi sağlayan başarılı bir dosya paylaşım uygulamasıdır. Piyasada bulunan popüler μTorrent, BitTorrent ve Vuze Bittorrent uygulamaları ile hız açısından karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

FrostWire ile torrent arama ve indirme

FrostWire İçin Yorum Yap