Full Cleaner 6.6 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 3 kişi

PC Temizleme/Gereksiz Dosyaları Silme Programı

Full Cleaner indir-pc temizleme programiFull Cleaner, sistemdeki gereksiz dosyaları silmek, Windows bilgisayarı temizlemek için bir numaralı araçtır. Bu kaliteli program çevrimiçi gizliliğinizi korur ve bilgisayarınızı daha hızlı ve daha güvenli hale getirir.

Program sistemde kullanılmayan gereksiz/önemsiz dosyaları temizlemek için yardımcı olacaktır. Ayrıca internet geçmişi gibi online faaliyetlerin izlerini temizler. Ayrıca tam özellikli kayıt defteri temizleyici içerir.

Full Cleaner gerçekten de bilgisayarda olan tüm gereksiz şeyleri siler. Sistem kayıt defterindeki gereksiz dosyaları, internet/tarayıcı geçmişini ve daha bir çok önemsiz dosyaları silmek ve bilgisayarı hızlandırmak için sistem temizlemeyi sağlar.

Full Cleaner tam olarak sistem optimizasyonu, gizlilik ve temizlik aracıdır. Bu program sistemdeki kullanılmayan dosyaları siler – Windows bilgisayarı daha hızlı çalıştırır ve değerli sabit disk alanını boşaltır. Programın en iyi özelliği ise çok hızlı olmasıdır.

Full Cleaner ücretli bir programdır ama ücretsiz deneme sürümünü kullanabilirsiniz. PC temizleme için ücretsiz iyi bir program arıyorsanız CCleaner programını tavsiye ederim. Ücretsiz en iyi sistem temizleme, kayıt defteri hatalarını düzeltme programıdır.

Full Cleaner 6.6 İndir İçin Yorum Yap