Fun Run 2

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Multiplayer Koşma Oyunu

Fun Run 2 gerçek zamanlı (online) olarak Dünyanın dört bir yanından oyuncular ile yada arkadaşlarınız ile yarışmanız için geliştirilen ücretsiz bir çok oyunculu koşu oyunudur. Arkadaşlarınız ile kıyasıya yarışmak ve onlara galip gelmek için bu oyunu tavsiye ederim.

Birbirinden sevimli hayvanlar arasından seçeceğiniz karakterinizi gözlük, şapka vb ekipmanlar ile donatın ve yarışmaya başlayın.

Fun Run 2 Nasıl Oynanır?

Fun Run 2 oyunu Fun Run koşu oyununun bir başka versiyonudur. Oyunda karakterinizi seçtikten sonra amacınız ilk olarak yarış çizgisine ulaşmaktır. Bunu yaparken diğer yarışmacılara da engel olmaya çalışın. Onların koşmalarını engelleyin, elektrik verin ve roketleme sistemi ile hızlanın ve yarışı bitirin.

Hızlı koşmak, bıçaklardan, şimşek hilelerinden kaçmaya ve ayı tuzaklarının üzerinden atlamaya çalışırken hiç kolay bir şey değil. Bitiş çizgisine varan ilk hayvan olmak için ter dökerken, önüne çıkan engellerden kaç ve koşan arkadaşlarını sabote et.

Oyunu kazanmana yardımcı olacak fantastik güçlerden faydalan. Işınlanma, roket, şimşek, mıknatıs, bıçak ve daha birçok hızlandırıcı.

Fun Run 2 İçin Yorum Yap