FunMouse: Fare Hareketleri ve Tıklamalarına Kısayol Ekleme

Sponsorlu Bağlantılar

Fare hareketlerine ve tıklamalarına özellik atamak, fare kullanımını daha üretken yapmaktadır. Fare hareketlerine ve fare tıklamalarına kısayol atamak için yardımcı olacak bir program keşfettim.  FunMouse fare tıklamasına veya fare hareketlerine farklı kısayollar atamak ve ayrıca katedilen mesafeyi ölçmek için imkan sağlar. FunMouse Windows 8 ve Windows 8.1 ile de uyumludur.

FunMouse ile, toplam 36 kısayollar ile ekranda sekiz farklı pozisyonlarda, üç kısayolları ekleyebilirsiniz. Ekranda 8 önceden tanımlanmış pozisyonları, sağ tıklama, sol tıklama, dokunmatik gibi farklı eylemler için farklı kısayollar ekleyebilirsiniz. Sol tıklama ve sağ tıklama için ekran koruyucu önleme, ekran koruyucu başlatma, bilgisayar başlatma, kilitleme, masaüstü açma/kapama ve sistem sessiz etme eylemleri atayabilirsiniz.

FunMouse kullanimi-fareye kisayol atama

Hotkey Combo seçeneğini seçerek, istediğiniz kısayolu oluşturabilirsiniz. Üstelik bir tıklama ile çalışmasını istediğiniz bir programı da seçebilirsiniz. Dokunmatik için kopyala, yapıştır ve Paste2 kısayolları ekleyebilirsiniz.

Önceden tanımlanmış bir konuma fare imleci gelse, bir pencerede atanmış kısayolları görüntüleyebilir, böylece Hotspot önizleme etkinleştirebilirsiniz. Eğer hotspot kısayol gerçekleştirildiği belirten bir bildirim almak için bile Hotspot Confirmation etkinleştirebilirsiniz.

FunMouse ayrıca fare hareketlerini destekler ve 16 farklı fare hareketleri için kısayollar ekleyebilirsiniz. 16 farklı fare hareketleri; Up, Down, Left, Right, Diagonally Down Left, Diagonally Down Right, Diagonally Up Left, Diagonally Up Right, Down then Left, Down then Right, Up then Left, Up then Right, Left then Down, Right then Down, Left then Up ve  Right then Up.

FunMouse kullanimi-mouse kisayol ekleme

Kısayollar mevcut Dokunmatik eylemler için kullanılabilir. Hatta herhangi bir fare hareketlerini istemediğiniz programların bir listesini tutabilirsiniz.

Multitask Touch ve Fare Hareketleri yapılandırılabilir. Bu planda hangi pencere bağlı eylemleri gerçekleştirir.

Paste2 de harika bir özellik, Paste2 metin kopyalamak ve herhangi bir Web uygulaması veya bir Windows uygulaması yapıştırmayı sağlar. Önceden tanımlanmış bazı girdileri ve kendi Paste2 oluşturabilirsiniz.

FunMouse gerçek bir eğlence aracıdır. Bu dokunmak için kısayollar, fare hareketleri ve fare tıklanma ekleyebilir ve çoklu görev ve Paste2 gibi özellikler de dikkat çekiyor.

FunMouse İndir – Free Download

FunMouse programının 32 bit ve 64 bit olmak üzere iki ayrı sürümü vardır.

FunMouse İndir (32 Bit) – FunMouse İndir (64 Bit)

FunMouse: Fare Hareketleri ve Tıklamalarına Kısayol Ekleme İçin Yorum Yap