Funny Webcam

Sponsorlu Bağlantılar
1.0
Sponsorlu Bağlantılar

Web Kamerası İçin Komik Efektler Ekleyin

Funny Webcam, Windows bilgisayarınız için web kamerasına ekstra işlevsellik sağlayan ve web kamerasında yakaladığı görüntülere efektler ekleyen ücretsiz bir uygulamadır. Webcam videolara harika efektler uygulayan ve Skype vb görüntülü konuşma programları için sanal web kamerası uygulamasıdır. Görüntülü konuşma yaptığınız anda web kamerasındaki görüntülere gerçek zamanlı efektler ekleyerek karşınızdaki insanları şaşırtabilirsiniz. Video kareleri, çarpıtmalar, aksesuarlar (şapka, yüz maskeleri, vb), animasyonlar veya video filtreleri eklemek ve aynı zamanda çeşitli sahnelerden birine video embed eklemenizi sağlar.

Program ile istediğiniz zaman efektlerin anlık görüntülerini alabilirsiniz. Yakaladığınız görüntüleri Facebook ya da diğer sosyal ağlar üzerinden diğer paylaşmak için JPG olarak kaydedebilirsiniz.

Funny Webcam, aynı zamanda Skype ve diğer video konferans ya da video kayıt uygulamaları için alternatif bir video kaynağı olarak işlev görebilir. Bunu yapmak için, sadece video kaynağı yerine Funny Webcam kullanmak için video ayarlarını değiştirin.

Ayrıca bilgisayarınızdaki bir klasöre JPG görüntülerin bir fotoğraf slayt gösterisi akışı için Funny Webcam kullanabilirsiniz.

Funny Webcam çoğunlukla iyi çalışır ama özellikle gerçek zamanlı aksesuarlarını kullanırken bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu ve benzeri web kamerası uygulamalarına da göz atabilirsiniz.

Funny Webcam İçin Yorum Yap