Fused (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
3.2
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Fused Uygulaması

2/5, Toplam: 3 kişi

Fused, iki fotoğrafı birleştirmek veya iki videoyu birleştirmek için iOS mobil cihazlara (iPhone, iPad, iPod touch) uygun ücretsiz bir uygulamadır. Videoları, fotoğrafları ya da her ikisinin bir kombinasyonunu sağlamak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. iPhone telefonda iki resmi birleştirmek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Fused: Double Exposure, Video and Photo Blender uygulaması ile sadece 4 adımda iki resmi birleştirin. Bir Arka Plan ve Foreground (Önplan) içe aktarın. iPhone telefona kayıtlı video veya fotoğraflardan veya uygulamanın Artists Collection paketine göz atarak bir görüntü seçin. Üst üste koyacağınız fotoğrafları seçtikten sonra projeniz için en iyi Blend Mode seçmek veya önizlemek için kaydırın. Her katmanın renk ayarlamalarını yapın ve isterseniz maskeleme geçerlidir. Hazırladığınız görüntüleri veya videoları Kamera Roll’a kaydedin veya sosyal ağlarda paylaşın.

Fused uygulaması basit ve kolay kullanımlı bir arayüz sunar. Video klipler, fotoğraflar veya ikisinin bir kombinasyonunu karıştırabilirsiniz. 20 gerçek zamanlı karıştırma modu vardır. Renk ayarlama araçları içerir. Sizde iPhone, iPad için Fused uygulaması ile kolayca iki fotoğrafı birleştirme yapabilirsiniz.

Fused (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap