Fused (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Fused Uygulaması

Fused, iki fotoğrafı birleştirmek veya iki videoyu birleştirmek için Windows Phone mobil cihazlara uygun ücretsiz bir uygulamadır. Videoları, fotoğrafları ya da her ikisinin bir kombinasyonunu sağlamak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Windows Phone telefonda iki resmi birleştirmek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Fused: Double Exposure, Video and Photo Blender uygulaması ile sadece 4 adımda iki resmi birleştirin. Bir Arka Plan ve Foreground (Önplan) içe aktarın. Windows Phone telefona kayıtlı video veya fotoğraflardan veya uygulamanın Artists Collection paketine göz atarak bir görüntü seçin. Üst üste koyacağınız fotoğrafları seçtikten sonra projeniz için en iyi Blend Mode seçmek veya önizlemek için kaydırın. Her katmanın renk ayarlamalarını yapın ve isterseniz maskeleme geçerlidir. Hazırladığınız görüntüleri veya videoları Kamera Roll’a kaydedin veya sosyal ağlarda paylaşın.

Fused uygulaması basit ve kolay kullanımlı bir arayüz sunar. Video klipler, fotoğraflar veya ikisinin bir kombinasyonunu karıştırabilirsiniz. 20 gerçek zamanlı karıştırma modu vardır. Renk ayarlama araçları içerir. Sizde Windows Phone için Fused uygulaması ile kolayca iki fotoğrafı birleştirme yapabilirsiniz.

Fused (Windows Phone) İçin Yorum Yap