Game Booster & Launcher

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Oyun Hızlandırma Uygulaması

Ücretsiz

Game Booster & Launcher Android cihazlarınız ile oyun oynamak istediğiniz zaman daha iyi bir performans imkanı sunması için ücretsiz bir oyun hızlandırma uygulamasıdır. Oyunları daha rahat oynamanız için cihazınızın belleğinde yer açmaktadır.

Bilindiği üzere akıllı cihazların hafızaları her ne kadar yüksek olsa da oyun oynarken yeterli olmamakta ve oyunların açılmasına engel olmakta yada açılsa bile cihazı kasmakta ve oyun oynarken sorunlara yol açmaktadır. Game Booster & Launcher uygulamasının nasıl çalıştığına bakacak olursak, arka planda işe yaramayan, kapanmayan vs. uygulamaları sonlandırarak oyunların çalışabilmesi için bellekte yer açmaya çalışır.

Clean Master ve Razer Game Booster hızlandırma programlarından birisi olan bu program ile indirdikten sonra hızlandırmak istediğiniz oyunları seçmeniz gerekiyor. Oyunları seçtikten sonra oyunun simgesine dokunmanız yeterli olacak. Böylece oyunu daha rahat oynayacaksınız.

Oyun oynarken kasılan cihazlarınızın belleğinde yer açarak oyunları daha rahat oynamanızı sağlayan ve ücretsiz olarak sunulan uygulamayı denemenizi tavsiye ederiz.

Game Booster & Launcher İçin Yorum Yap