Game Booster (XP)

Sponsorlu Bağlantılar
3.7.0.11
Sponsorlu Bağlantılar

XP İçin Game Booster Oyun Hızlandırma Programı

IObit & Razer Game Booster (XP), Windows tabanlı Bilgisayarlarınızda eğlenceli vakit geçiriyor ama sorun olarak donma ve yavaşlamalardan dolayı canınızı sıkıyorsa bu oyun hızlandırma programını deneyebilirsiniz. Program ile sorunları tam olarak yok edemez iseniz bile en azından minimuma indirebilirsiniz.

IObit & Razer Game Booster, oyun oynarken donma ve yavaşlamalara karşı Bilgisayarınızın performansını artırır. Şöyle ki arka plan işlemlerini geçici olarak durdurur, RAM’i temizler ve işlemci performansını artırarak PC’nizi oyun bilgisayarı yaparak daha iyi bir performans imkanı sunar.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Game Booster ile PC’ler de meydana gelen donma ve yavaşlamaları azaltabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz de “Windows Görev Yöneticisi” bölümünden oyun oynadığınız zaman da arka planda çalışmasına program ve uygulamaları kapatabilirsiniz. Böyle yaparak oyun oynamanız için gereken belleği arttırabilirsiniz.

Arka planda çalışan uygulamaları kapattıktan sonra artık oyununuzu rahatça oynayabilir ve donma veya yavaşlama gibi sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca programı bellek boşaltmak için de kullanabilirsiniz. Böylece bilgisayarınızı rahatlatabilirsiniz.

Game Booster (XP) Windows bilgisayarda hızlı oyun oynamak için kullanılabilecek ücretsiz en iyi programlardan biridir. Bilgisayarınızı oyun oynamak için hazır hale getirir ve sorunsuz bir şekilde oyun oynamanızı sağlar.

Game Booster (XP) İçin Yorum Yap