Game Fire 3.1.200 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Game Fire: Ücretsiz Oyun Hızlandırma Programı

Game Fire tek bir tıklama ile sistem optimize ederek, oyun oynayışını hızlandırmayı sağlayan ücretsiz bir programdır. Game Fire optimizasyon ayarları sunarak, bilgisayar performansını en iyi duruma getirir. Oyun oynamadan önce programı başlatın ve program daha hızlı oyun oynamak için sistemi ona göre iyileştirecektir. Bu sayede boş yere bellek kullanan uygulamalar, işlemler devre dışı bırakılacaktır veya askıya alınacaktır.

Normal bilgisayarınızı, oyun bilgisayarına dönüştürmek için tek bir dokunuş yeter. Game Fire kolay bir kullanım sunuyor. Programı kullanabilmek için uzman olmanız gerekmez.

Game Fire programı da, diğer oyun hızlandırma programları gibi büyük vaatlerde bulunuyor. Ama ne yazık ki, kullanıcılar aynı düşüncede değil. Programı kullanmadan önce büyük beklentiler içinde olmamanızı tavsiye ederim. Ama oyun oynarken gözle görülür bir fark olacak. Ücretsiz program olduğu için yine de denemekte fayda var. Donanım seviyesi yüksek bilgisayarlarda az da olsa bir fark gözüktü. Daha düşük bilgisayarlarda önemli bir değişiklik meydana getirebilir.

Game Fire – Ekran Görüntüsü

game-fire-indir- game-fire-indir-1-

Game Fire 3.1.200 İndir İçin Yorum Yap